Fasádny obklad

Vonkajší tehlový obklad na celej fasáde dáva domu neobyčajnú estetickú hodnotu. Obklady na domy podtrhnú prírodný vzhľad a osobitý štýl.


  • Tehlové domy v harmónii s okolím

  • V mnohých krajinách nachádzame trend tehlových domov, ktorý pretrváva už od dávnych čias až po súčasnosť. Tehlové fasády a jednotný vzhľad domov v radových zástavbách, pôsobia prirodzene a v súlade s okolím. Neomietnuté tehlové domy vytvárajú osobitú atmosféru. Objavte aj vy čaro domov s tehlovým obkladom, v romantickom štýle. Tehlové fasádne obklady v teplých farbách a prírodný materiál v kombinácii so zeleňou vytvárajú dokonalú harmóniu. 
  • Tehlový obklad na fasádu domu je krásny a praktický zároveň

  • Či už dom staviate, alebo sa chystáte na jeho rekonštrukciu, vybrať si môžte zo širokej ponuky vyhotovení. Uprednostníte prírodný tehlový obklad pripomínajúci klasickú červenú tehlu, alebo rustikálny tehlový obklad s pieskovaným povrchom? Ich použitie má okrem jedinečného vzhľadu aj veľa praktických výhod. Na rozdiel od klasických fasád, nepotrebuje premaľovávať a udržiava si svoju stálu farebnosť. Obkladové pásiky z tehly môžte použiť aj na zeteplenú fasádu. Okrem faktu, že sú plne ekologické, odolávajú mrazu aj teplotným zmenám.