Vianočne naladený tehlový interiér

Chladná tehlová stena a krásna vianočná dekorácia - protiklady, ktoré sa dokonale priťahujú 

Ak máte doma tehlový obklad, tehlové steny, prípadne ešte len plánujete do interiéru tehlu zakomponovať, verte, že vianočná výzdoba jej neskutočne pristane. Vkusná vianočná dekorácia vytvorí s "chladnou" tehlou krásny kontrast a vám bude nakoniec ľúto, keď po sviatkoch budete musieť výzdobu opäť odložiť do krabíc a čakať do budúceho roka. 

Neviem o nikom, komu by sa nepáčila vianočná výzdoba ako vystrihnutá z amerického filmu. Nemyslím tým niektoré gíčovo prezdobené exteriéry s obrovským svietiacim Santa Clausom a jeho saňami. Myslím tým krásny veľký krb, veľké vchodové dvere, obrovský stromček - všetko krásne vyzdobené a vyladené.

Prečo by ste takúto výzdobu nemohli mať aj u vás doma? Vôbec nevadí, že zrovna dom ako z filmu Sám doma nemáte- ani tak veľké dvere a všetko ostatné...Dokonale zladená vianočná výzdoba pristane každému interiéru (aj exteriéru).

A že svedčí aj tehlovej stene/obkladu? Presvedčte sa sami.

Vianočný veniec - nesmie chýbať. Či už na vchodových dverách, na stole, nad krbom alebo hocikde, kde sa vám najviac hodí. Ideálne z krásnych, živých ihličnatých vetvičiek. Nemusí byť zbytočne prezdobený, v jednoduchosti je predsa krása. Na obrázku - v kombinácii s klasickou tehlou sa veniec krásne vyníma.

Nádherne vyzdobený stromček sa tiež dopĺňa s klasickou tehlou - v tomto prípade tehlovým obložením krbu.

Aj industriálny priestor s priznanou tehlovou stenou dokážete zjemniť vianočnou dekoráciou a vyčarujete tak neskutočne príjemnú atmosféru vášho bytu, domu alebo aj obchodíku s dobrou kávičkou.

Biela tehla v kuchyni? Dokonalú harmóniu vytvoríte doplnením napr. naturálnej zelenej výzdoby...

Pozrite sa, čo spraví biela tehlová stena, resp. biely tehlový obklad v porovnaní s možno obyčajnou bielou stenou...

Zdroj foto: https://www.pexels.com/